vvdes_banner_07.jpg
Tijdens de officiƫle jubileumreceptie op vrijdag 30 september ontving DES-voorzitter Henny Broekman uit handen van burgemeester Jorrit Eijbersen de gemeentelijke Erepenning.

De bronzen penning is bedoeld voor mensen en voor organisaties die door hun langdurige of intensieve inzet de gemeente Hellendoorn en/of de gemeenschap een uitzonderlijk grote dienst hebben bewezen of de gemeente grens overstijgend op de kaart hebben gezet. Volgens de burgemeester heeft DES aan al deze criteria voldaan!

v.v. DES komt met de gemeentelijke erepenning in een illustere sportgallerij te staan. Eerder ontvingen de Olympische waterpolosters Yasemin Smit, Meike de Nooy en Rianne Guichelaar (2008), waterpoloster Karin Kuipers (2011), ruiter Frank Hosmar (2012) en baanwielrenner Jeffrey Hoogland (2018) en RKSV de Zweef (2022) al de erepenning van de gemeente Hellendoorn.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks