vvdes_banner_03.jpg
Donderdagavond ontvingen wij het droevige bericht dat op 19 september jl. ons zeer gewaardeerde lid Marginus Stevens op 76-jarige leeftijd is overleden.

Marginus werd geboren op 4 oktober 1945 speelde volgens de archieven al in de jeugd al bij v.v. DES. Volgens de ledenadministratie werd hij op 1 oktober 1967 vlak voor zijn 22e verjaardag (opnieuw) lid van onze vereniging. In de jaren 70 zat hij als speler van DES 5 en DES 6 in de toenmalige spelersraad. Marginus was als supporter van DES 1 nog regelmatig bij de thuiswedstrijden langs het veld te vinden. Marginus was dus bijna 55 jaar lid van onze vereniging. In Marginus verliezen we een dierbaar lid en we zullen hem als zodanig ook blijven herinneren.

Gelegenheid tot afscheid nemen van Marginus en de familie te condoleren is op zaterdag 24 september tussen 11:00 en 11:20 uur in Het Centrum, Constantijnstraat 7a in Nijverdal. De herdenkingsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden.

Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe dit verlies te dragen.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks