vvdes_banner_10.jpg
Theo Janssen vervangt Sjaak Polak tijdens de amusementsavond op woensdag 28 september aanstaande in de kantine van v.v. DES

Theo Janssen alias de 'dikke prins' oud speler van o.a. Vitesse, FC Twente, Ajax en het Nederlands elftal zal samen met Jeroen Heubach en Ricky van den Bergh vertellen ze hoe het echt zit in de voetballerij. Niet de romantische of komische anekdotes die iedereen al talloze keren heeft gehoord, maar het echte verhaal. Verhalen over macht, geld, seks, doping, list en bedrog. Verhalen die niet eerder zo openhartig werden verteld. De rauwe werkelijkheid van het vaderlandse voetbal.

Samen met gespreksleider Koert Westerman beleef je een historische avond vol met vermaak en zal je mond open vallen van verbazing.

We nodigen onze leden, vrijwilligers én sponsoren dan ook van harte uit voor deze grandioze avond.

202200928 fcderebbellen

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks