vvdes_banner_08.jpg
In het kader van 100-jaar v.v. DES komen FC de Rebellen op woensdag 28 september naar onze kantine voor een ‘amusementsavond’.

FC de Rebellen is een markante selectie van de meest uitgesproken en spraakmakende voetballers van ons land. De selectie voor de avond bij DES bestaat uit Ricky van den Bergh, Sjaak Polak en Jeroen Heubach.

Deze Rebellen met een rijk én roemrucht verleden in het Twentse betaalde voetbal vertellen hoe het echt zit in de voetballerij. Niet de romantische of komische anekdotes die iedereen al talloze keren heeft gehoord, maar het echte verhaal. Verhalen over macht, geld, seks, doping, list en bedrog. Verhalen die niet eerder zo openhartig werden verteld. De rauwe werkelijkheid van het vaderlandse voetbal.

Samen met gespreksleider Koert Westerman beleef je een historische avond vol met vermaak en zal je mond open vallen van verbazing. Er zal uiteraard ook veel gelachen worden en misschien word je wel op een ‘rebelse’ manier in het ootje genomen.

20220928 fcderebellen Medium

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks