vvdes_banner_00.jpg

Vanaf zaterdag 30 juli mogen de trainingsvelden gebruikt worden.

Gebruik van de kleine stalen oefendoeltjes is op de gras trainingsvelden toegestaan, maar daarbij geldt wel dat na gebruik de doeltjes opgeruimd (dus van de velden af) dienen te worden.

Met ingang van donderdag 04 augustus mag ook het kunstgrasveld weer gebruikt worden. De voor het kunstgras bestemde oefendoelen (groot en klein) liggen nog aan de ketting. Deze doelen moeten nog nagekeken worden en zijn dus nog niet voor gebruik beschikbaar. Daar wordt aan gewerkt, dus wat dat betreft nog even geduld.

Er is een nieuwe boilerinstallatie voor de douches geplaatst en in bedrijf genomen. Alle kleedkamers en douches zijn voor gebruik beschikbaar. I.v.m. vakantie is de kantine beperkt open op donderdagavond en zaterdagmiddag.

Zie met elkaar toe op een schone accommodatie en op een juist gebruik.

Op naar een succesvol seizoen 2022-2023.

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks