vvdes_banner_04.jpg
De voetbalcommissie en de trainers/leiders zijn druk bezig geweest met de voorlopige teamindelingen JO19, JO17, JO15, JO13 en de JO12 voor het seizoen 2022/2023.

Deze indelingen zijn nog voorlopig omdat eventuele wijzigingen hierin, zoals onder andere nieuwe spelers die komen, spelers die toch nog stoppen e.d., hierin niet zijn meegenomen. Na de zomervakantie zullen de trainers dit verder met de spelers /ouders afstemmen.

De definitieve invulling van de begeleiders van de elftallen zullen we ook zo spoedig afronden en bekend maken.

Over de aanvang van de trainingen en oefenwedstrijden worden jullie tijdig op de hoogte gesteld, via de TC of via de trainers/leiders.

NB. In de selectie van de JO15-1, JO15-2 en de JO15-3 komen op korte termijn nog enkele wijzigingen. Zo gaan er vanuit de 15-1 selectie nog 2 spelers afvallen naar de 15-2. Vanuit de 15-2 schuift er nog 1 speler door naar de 15-3. Deze wijzigingen worden komende week kenbaar gemaakt via de trainers.

  pdf >> Klik hier voor de voorlopige selecties << (24 KB)

Mochten er in deze lijst nog fouten staan, of er onverhoopt toch een speler is vergeten, dan horen wij dat graag.

Met sportieve groet,

Voetbalcommissie jeugd

Erwin Harmsen en Patrick Schreurs (JO13/12 en JO15)
Henk Heerdink en Robert van der Veen (JO17 en JO19)

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks