vvdes_banner_00.jpg
Heb jij de kliko voor flessen gebruikt frituurvet al gezien bij ons clubhuis? En heb je lekker oliebollen gebakken tijdens de feestdagen? Het is aan te raden om het vet of de olie te verversen na het bakken van de oliebollen.

Giet het gebruikte vet of deolie terug in de oude verpakking of in een plastic fles en neem het mee naar v.v. DES en gooi de flessen in de toegewezen kliko. Wij zorgen ervoor dat het frituurvet gerecycled wordt tot duurzame biobrandstof.
Lever je oude frituurver en/of olie in.

Heb jij de kliko voor flessen gebruikt frituurvet al gezien bij ons clubhuis? En heb je lekker oliebollen gebakken tijdens de feestdagen? Het is aan te raden om het vet of de olie te verversen na het bakken van de oliebollen.

Giet het gebruikte vet of olie terug in de oude verpakking of in een plastic fles en neem het mee naar v.v. DES en gooi de flessen in de toegewezen kliko. Wij zorgen ervoor dat het frituurvet gerecycled wordt tot duurzame biobrandstof.

Instagram 2 m3

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks