vvdes_banner_08.jpg
Zaterdagmiddag 2 oktober werden we voorafgaand aan de wedstrijd tegen VV Hellendoorn verrast met een bezoekje van Scheidsrechtersvereniging Nijverdal en Omstreken (SNO).

In het seizoen 2019-2020 is door alle scheidsrechters die fluiten binnen deze scheidsrechtersvereniging een enquĂȘte ingevuld waarbij alle clubs waar de scheidsrechters op bezoek zijn geweest werden beoordeeld op oa ontvangst, contact en gastvrijheid. Van de 44 voetbalverenigingen in deze regio kwam v.v. DES als beste uit de bus. Iets waar we heel erg trots op zijn!

Mede vanwege de coronaperikelen van het afgelopen jaar was er nog niet eerder een moment geweest om deze prijs uit te reiken. Uit handen van scheidsrechter Stan Endeman ontvingen we een oorkonde. Ook hebben we een spelregelwedstrijd aangeboden gekregen voor onze jeugd.

We willen via deze weg nogmaals onze dank uitspreken aan SNO en aan al onze vrijwilligers die hier ook een bijdrage aan hebben geleverd.

20211002 sno

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks