vvdes_banner_01.jpg

Nu de trainingen weer beginnen en de kantine weer geopend is willen we jullie vragen om jullie bezoek aan de kantine te registreren.

Naast de schriftelijke registratie kun je nu ook digitaal registreren! Scan de QR-code met de camera van je telefoon en vul het formulier in. We zullen zorgen voor meerdere flyers in de entree van onze kantine zodat je bij het binnenlopen direct de QR-code kan scannen.

Bij de registratie verklaar je dat je geen klachten hebt én op de hoogte bent van de geldende regels. Ook laat je je naam en telefoonnummer achter, hiermee geef je v.v. DES toestemming om deze gegevens te gebruiken bij een mogelijk bron- en contactonderzoek door de GGD bij een eventuele besmetting.

Vanzelfsprekend kom je niet naar ons sportpark en naar de kantine als je klachten hebt die bij Corona passen.

Wij danken jullie voor je medewerking en begrip.

Bestuur v.v. DES

20210820 controle

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks