vvdes_banner_10.jpg

Vrijdagochtend 23 juli is ons zeer gewaardeerde lid Herman Titsing na een kort ziekbed op 86-jarige leeftijd overleden. Herman is meerdere malen lid geweest van onze vereniging waarbij de laatste 36 jaar onafgebroken. We kunnen het niet helemaal achterhalen maar in totaal zal hij ongeveer 65 jaar lid zijn geweest. 

Herman (Harm) Titsing werd op 15 april 1935 geboren. In het seizoen 1948-1949 werd hij aangemeld als junioren-lid. Herman was een actief én betrokken lid. Ook was Herman in 1962 één van de oprichters van de huidige supportersvereniging. In de beginjaren is Herman actief als 2e voorzitter in het bestuur van de supportersvereniging.

Hij treedt op 26 september 1963 in Rijssen in het huwelijk met Gees Bakker. 

In onze administratie is te zien dat hij zich in januari van 1963 ook weer aanmeld als senioren-lid. De meeste wedstrijden speelt Herman als stopper in DES 2. Herman was een verdienstelijke en sportieve speler. 

Na zijn actieve voetbalperiode is hij tot

aan zijn overlijden een trouwe supporter van het eerste en volgde hij alle thuiswedstrijden van de hoofdmacht. 

Wij wensen zijn vrouw Gees, zijn broer Chris en alle andere familie veel sterkte dit verlies te dragen.

Dat Herman moge rusten in vrede.

Bestuur v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks