vvdes_banner_03.jpg
Beste spelers en ouders,

Bijgaand vinden jullie de voorlopige indeling van de jeugdteams voor het seizoen 2021-2022.

Voorlopige teamindeling inclusief invulling van trainers en leiders:
pdf Bekijk hier de indeling voor O19 (9 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O17 (13 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O15 (11 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O13 (13 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O11 (11 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O10 (12 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O9 (9 KB)
pdf Bekijk hier de indeling voor O8 (8 KB)

Jullie begrijpen vast dat het een hele klus is geweest om alles goed in te delen. Het meest belangrijk vinden wij dat jongens en meisjes voetballen op eigen niveau. Hierdoor zal voetbalplezier vanzelf ontstaan. Vandaar dat we bij de jeugdteams in de leeftijdscategorieën JO9 t/m JO19 zoveel als mogelijk indelen op gelijkwaardig niveau. Bij de leeftijdsgroepen O8 en O7 wordt over het algemeen niet ingedeeld op niveau. Hier wordt juist met andere zaken rekening gehouden, zoals vriendjes en school.

Ondanks het feit dat er nauwelijks in competitieverband is gevoetbald, zijn we ervan overtuigd dat we een goed onderbouwde indeling hebben gemaakt. Uit ervaring weten we dat eventuele bezwaren met betrekking tot de indeling meestal vanzelf oplossen als spelers een aantal weken in het nieuwe team hebben getraind en gespeeld. Soms moet een speler ook even wennen aan het nieuwe team.

De gecommuniceerde indeling staat grotendeels vast, maar de mogelijkheid bestaat dat we nog een enkele mutatie moeten doorvoeren. Als je toch nog dringende vragen of opmerkingen hebt over de voorlopige teamindeling, dan kun je tot uiterlijk zaterdag 10 juli contact opnemen met de betreffende jeugdcoördinator:

JO19 & JO17 - Ronald Scholten & Bas Brinker (06-25269994 / 06-18831388)
JO15 & JO13 - Erwin Harmsen & Patrick Schreurs (06-48939421 / 06-51156516)
JO11 & JO10 - Henk Heerdink & Robert v.d. Veen (06-20872543 / 06-82894180)
JO9 & JO8 - Rutger Eissens (06-24566063)
JO7 & mini’s - Jack van Egmond (06-40612033)
MO17 - Natasja Nijenhuis (06-37645557)

Alleen vragen en/of opmerkingen die uiterlijk 10 juli telefonisch en/of mondeling aan de jeugdcoördinatoren worden gemeld, worden behandeld en van een reactie voorzien.

Invulling leiders en trainers:
Om alle jeugdteams te voorzien van trainers en leiders is jaarlijks weer een flinke klus. Maar ook een erg belangrijke klus, want onze jeugd verdient de volle aandacht binnen onze mooie club.

Het is gelukt om veel functies al in te vullen. Het is goed om te zien dat zoveel mensen iets willen betekenen voor onze vereniging, bij deze alvast bedankt voor jullie inzet!

We zijn er echter nog niet. Er zijn nog diverse vacatures in te vullen, met name bij de JO17. We doen dan ook een dringend beroep op jullie om een openstaande vacature als leider of trainer in te vullen. Of wellicht ken je mensen in je omgeving, die hier voor open staan, laat het gerust weten.

Vrijwilligers kunnen zich aanmelden bij de leden van de jeugdcommissie, of via email: 

We hopen dat het COVID-19 virus niet weer roet in het eten gaat gooien. Wij zullen er als voetbalvereniging D.E.S. in elk geval alles aan doen om er een mooi seizoen van te maken.

Voor nu wensen we iedereen een hele fijne zomer toe!

Met sportieve groet,
Jeugdvoetbalcommissie v.v. DES

Hoofdsponsor:

Sponsorkliks