vvdes_banner_01.jpg
Eind vorig jaar werden we benaderd door Joke van Nijen, zij was jaren de stuwende kracht achter de katoentjestocht.

De katoentjestocht was een marathon-wandeltocht die in de nacht gewandeld werd, sportief bezig zijn en mensen ontmoeten tijdens een ontspannen wandeling. Helaas heeft deze wandeltocht een paar jaar geen doorgang kunnen vinden, vandaar dat de organisatie ermee gestopt is.

Het G-team van DES bleek een goede keus te zijn om een gift van hen te mogen ontvangen. De mannen en één dame hebben een mooie hoodie ontvangen voor het bedrag dat door de organisatie van de katoentjestocht geschonken is aan het enthousiaste team.

Doordat er niet getraind kan worden op dit moment hebben de trainers afgelopen zaterdag persoonlijk de truien uitgedeeld aan alle spelers, zodat ze toch weten dat we aan hen denken. We hopen dat er binnenkort ook door het G-team van DES weer getraind mag worden

Werkgroep G-team DESHoofdsponsor:

Sponsorkliks